Bestellen

        

Bestellen

 

Docent/school

Bent u docent en bent u op zoek naar een handboek of bestelt u voor een school, dan kunt u uw bestelling doorgeven aan onze onderwijsverantwoordelijken.
 

Leen Wouters (België)

   +32 (0)16 30 01 11
leen.wouters@lannoocampus.be

 

Miranda Bolten  (Nederland)

   +31 (0)3 07 99 83 74 
miranda.bolten@lannoocampus.nl

 

 

Boekhandel/retail

Bent u boekhandelaar of retailer dan helpt onze commerciële afdeling u graag verder. Bestellingen kunnen doorgegeven worden via Boekenbank of onze collega's van Verkoop Binnendienst.

België

      +32 (0)51 42 42 72     +32 (0)51 40 11 52
 bestellingen@lannoo.be

 

Nederland

   +31 (0)30 3000 440  
verkoop@terralannoo.nl

Particulieren en bedrijven kunnen bestellen via onze website. U betaalt online of u kunt ervoor kiezen om de betalingsgegevens te ontvangen zodat u de betaling manueel kunt uitvoeren. De boeken worden in een mum van tijd bij u thuis of op kantoor geleverd. Al onze uitgaven vindt u ook in de boekhandel.

 

Contact Nederland

Jasper Kelderman
Verkoop binnendienst Nederland
verkoop@terralannoo.nl
T + 31 (0)3 03 00 04 40

Jenneke Van Mourik
Sales- en Marketing Manager
jenneke.vanmourik@terralannoo.nl
T +31 (0)6 54 36 89 42

Miranda Bolten
Verkoop Hoger Onderwijs
T + 31 (0)3 07 99 83 74

miranda.bolten@lannoocampus.nl

Willemijn van de Ven
Special salesmanager en e-books
T +31 (0)6 21 86 69 09
Willemijn.vandeven@terralannoo.nl

Geraldine de Keizer
Marketing & promoties
T + 31 (0)3 799 03 74
pers@terralannoo.nl

Contact Vlaanderen

Leen Wouters
Academische & wetenschappelijke boekhandel
leen.wouters@lannoocampus.be
T +32 474 07 48 79

Helga Scheerlinck
Sales Manager Boekhandel
helga.scheerlinck@lannoo.be
T +32 473 61 44 56

Goel Lauwers
Account manager boekhandel midden-Vlaanderen & Antwerpen
goel.lauwers@lannoo.be
T +32 496 59 87 57

Ann Van Hulle
Account manager boekhandel Vlaams-Brabant & Limburg
ann.vanhulle@lannoo.be
T +32 497 42 27 92

Bart Van Averbeke
Account manager West- en Oost-Vlaanderen
bart.vanaverbeke@lannoo.be
T +32 497 59 35 01

Buitenboekhandel

Dirk Meulemans
Key account manager buitenboekhandel
dirk.meulemans@lannoo.be
T +32 496 59 87 64

Valerie Callens
Retailmarketing
valerie.callens@lannoo.be
T +32 (0)51 42 36 89

Brochures

Hieronder kunt u onze meest recente aanbiedingsbrochure inkijken en/of downloaden.

LannooCampus Academia Press Hoger Onderwijs 2017 | 2018

Uitgeverij LannooCampus België

Erasme Ruelensvest 179 bus 101
3001 Leuven
België

T +32 (0)16 30 01 10
F +32 (0)16 30 01 19

info@lannoocampus.be
Volg ons via Facebook Twitter

 

Uitgeverij LannooCampus Nederland

p/a Papiermolen 14-24
3994 DK Houten
Nederland

T +31 (0)30 799 83 53
info@lannoocampus.nl

Volg ons via Facebook Twitter

Uitgeverij Academia Press

Prudens Van Duyseplein 8
9000 Gent
België

T +32 (0)9 233 80 88
info@academiapress.be
Volg ons via Twitter